Львівський окружний адміністративний суд ухвалив зобов'язати начальника Головного управління МВС України у Львівській області вжити заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли неналежному виконанню рішення про заборону в'їзду на територію України громадянина Чеської Республіки Антоніну Догналу від 27 серпня 2011 року та недопущення вказаних порушень у майбутньому, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на РІСУ і газету «Експрес».

Також Львівський окружний адміністративний суд постановив повністю відмовити у позові громадянина Чехії Антоніні (Ілля) Догнала до головного управління МВС у Львівській області, яким він намагався визнати рішеня про його депортацію незаконним.

Таке рішення суд прийняв, керуючись статями №7 — 14, 69 — 71, 86, 94, 159 — 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України.

“Суд постановив у задоволенні адміністративного позову відмовити повністю. Судові витрати стягненню сторін не підлягають”, – сказав головуючий суддя Андрій Гулик.

Як відомо, Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (або "Візантійський католицький патріярхат", "підгорецькі отці", "група Догнала" тощо) в України не зареєстрована як релігійна організація. Вона відмежувалася від УГКЦ і піддала анафемі всіх екуменістів -- лідерів Римсько-Католицької, Греко-Католицької Церков та Московського Патріархату.

Теги: