31 серпня і 3 вересня з благословення глави УПЦ КП Патріарха Філарета на запрошення керівництва «Європейського університету» та Київського університету права НАН України архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній взяв активну участь у відкритті навчального року у цих вузах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У Європейському університеті він звершив молебень та благословив його першокурсників. Для «Європейського університету» - провідного приватного навчального закладу, який має філії у всіх областних центрах України – стало вже доброю традицією запрошувати главу або ієрархів Київського Патріархату на свята початку нового навчального року та випуску.

У святковому заході Київського університету права НАН України, що відбувся у великому залі Київської облдержадміністрації, архієпископ Епіфаній передав вітання від Патріарха Філарета і побажав студентам успіхів у засвоєнні знань та пам’ятання про те, що в основі будь-якого права лежить найперше Божественний закон, який ґрунтується на засадах добра, правди, любові і справедливості.

Після завершення урочистої частини архієпископ Епіфаній мав можливість поспілкуватися з ректором Юрієм Бошицьким та керівництвом навчального закладу.

Теги: