Предстоятель Київського Патріархату освятив монастир та зустрівся з головою Чернівецької ОДА15 вересня, у другий день свого первосвятительського візиту на Буковину, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Михайлом Папієвим, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Зустріч була проведена в приміщенні Адміністрації. У зустрічі також взяли участь митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Чернівецький і Кіцманський Марк, голова обласної ради Михайло Гайничеру, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць та секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

Предстоятель Київського Патріархату і голова Чернівецької ОДА обговорили ряд питань, які стосуються життя Церкви та духовно-морального стану суспільства на Буковині.

На згадку Патріарх Філарет та голова Чернівецької облдержадміністрації обмінялись пам'ятними подарунками.

У цей же день Патріарх Філарет звершив освячення Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Васловівці Заставнівського району Чернівецької області.

При в'їзді в село Васловівці владику зустріли заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віталій Темерівський, голова Заставнівської районної державної адміністрації Василь Копчук, голова Заставнівської районної ради Марина Леваніна, сільський голова села Васловівці Юрій Кітар, головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії управління культури Чернівецької облдержадміністрації Сергій  Бухаров та інші представники регіональної влади. Також на богослужінні молились голови сільських рад навколишніх сіл, депутати обласної ради та близько трьох тисяч православних християн.

Патріарху Філарету співслужили: митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Чернiвецький i Буковинський Данило, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Іоан, єпископ Чернівецький і Кіцманський Марк, єпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Валуйський, вікарій Білгородської єпархії Петро та численне духовенство Чернівецько-Буковинської єпархії.

Теги: