Лідера УПГКЦ розшукує міліція з метою примусової депортації з УкраїниНа даний момент міліція проводить заходи щодо з’ясування місця перебування Антоніна Догнала, лідера незареєстрованої релігійної групи, відомої як «підгорецькі отці», Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ), «Візантійський Католицький Патріярхат», «догналіти», передає "Релігія в Україні" з посиланням на РІСУ і zaxid.net.

Про це повідомив 2 жовтня начальник міграційної міліції Львівщини Василь Логін. За його словами, після судового рішення 7 вересня міліція декілька разів викликала громадянина Чехії Антоніна Догнала для добровільного видворення з території України, однак він не з’явився. «Його неодноразово запрошували до нас. Потім перевіряли за місцем проживання – він там не проживає», - зазначив правоохоронець.

Тепер, за словами Василя Логіна, вирішується питання про затримання Антоніна Догнала з метою примусової депортації.

Водночас правоохоронець не виключив, що А.Догнал вже залишив Україну. В такому разі його не пропустять назад на територію України.

Як відомо, УПГКЦ звинуватила в екуменізмі і глобалізмі попереднього і нинішнього Римських Пап, колишнього і діючого Предстоятелів УГКЦ, а також Патріарха РПЦ Кирила -- і піддала всіх їх анафемі. Останнім часом УПГКЦ блокувалася з консервативними течіями усередині Української Православної Церкви (Московський Патріархат)  в акціях проти ювенальної юстиції, електронних документів, НАТО, "насильного просування одностатевих шлюбів", "антилюдської і злочинної ідеології Європейського Союзу" і т.п.

Теги: