Голова Закарпатської облради і кандидат в депутати Іван Балога виділив по 20 тис грн на 26 церковЕксперти громадської ініціативи "Звідки?" презентували моніторинг фінансових витрат кандидатів у нардепи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Газету по-українськи.

"На 73 виборчому окрузі, на Закарпатті, витрати кандидатів у народні депутати є у 2-3 рази більшими, ніж вони задекларували в 2011 році. Витрати на кампанію в 222 окрузі в Києві відповідають задекларованому кандидатами, лише у кандидата Ренати Назарової у 4 рази перевищують задеклароване, а в 42 виборчому окрузі, на Донеччині, кандидат Бахтеєва задекларувала 400 тис грн, а витратила значно більше", - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За даними ОПОРИ, кандидат у нардепи в 73 окрузі від партії "Єдиний центр" Іван Балога виділив по 20 тис грн на 26 церков Виноградівського району. У всіх церквах під час богослужіння священники озвучували інформацію про те, хто надав ці кошти.

За підрахунками спостерігачів, орієнтовна сума затрат Балоги складає 600 тис грн. На агітаційну продукцією він витратив 9 тис 750 грн. Також Айвазовська зауважила, що не варто дивуватися, наприклад "оренді приміщення за 1 грн. Конкурент Балоги Іван Бушко з початку виборчої кампанії витратив 2 гривні", - додала експерт.

Теги: