18 жовтня у Києві відбудеться  зустріч «Україна як можливий “плацдарм” для розвитку теології майбутнього: перспективи теологічної освіти в нашій державі», що відбудеться в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Гість зустрічі: Ігор Лук’янчук – колишній студент Інституту релігійних наук і випускник Папського Університету «Урбаніана» в Римі (спеціалізація: місіологія).

Модератор: Петро Октаба ОР, викладач та душпастир Інституту релігійних наук. Також буде присутній віце-директор Інституту Петро Балог ОР.

Питання, що обговорюватимуться на зустрічі:

  1. Досвід студіювання теології в Україні та Італії. Як можна продовжити навчання за кордоном? Чи варто повертатися?

  2. Розвиток теології і застосування її в Україні. Яким є майбутнє теології в Україні? Що чекає на випускника теологічного факультету в нашій країні?

  3. Чи можливий екуменізм в Україні і чи є взагалі в екуменізму майбутнє? Відкритість чи замкнутість – яким є майбутнє Церкви?

Розмова проходитиме в простій атмосфері з чаєм. Запрошуються всі бажаючі, які зможуть задати запитання чи поділитися своїми думками.

Початок о 19:00. Зустріч відбудеться за адресою: вул. Якіра, 13 (від ст.м. «Лук’янівська» 10–15 хвилин пішки), кав’ярня на 2 поверсі Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві. Контакти: 063 840 29 61.Теги: