18 жовтня у Верховній Раді України за участю депутатів, представників конфесій, парламентарів зарубіжних країн, представників дипломатичних місій, громадських організацій. відбувся II молитовний сніданок «Місія християн у сучасному світі: «Обов’язок, Служіння, Любов», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ВРУ та УНН.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, звертаючись з вітальним словом до учасників молитовного сніданку, що обов’язок, служіння та любов, які є наріжними каменями християнської віри, мають бути свідомо «імпортовані» у суспільну, політичну, громадську свідомість, аби цементувати країну спільною метою, християнськими постулатами, демократичними цінностями.

Литвин заявив, що він палко підтримує ідею проведення щорічних молитовних сніданків в українському парламенті «як Голова Верховної Ради, як вірний християнин і як віруюча людина».  За його словами, «молитва, як момент істини, як одкровення з Господом і цілковита відвертість із самим собою стала б в нагоді багатьом народним депутатам, особливо перед тим як поринути у вир політики».  

Президент України Віктор Янукович написав вітання з нагоди парламентського молитовного сніданку. "Приємно відзначити, що в Україні також проводиться зібрання, яке слугує пропагуванню та утвердженню християнського світогляду серед державних діячів, покликане до духовного єднання", -- зауважив Президент.

Нагадаємо, перший національний молитовний сніданок відбувся 21 вересня минулого року в столичному ресторані «Бельведер» у рамках Форуму християнських політиків. Молитовні сніданки -- християнські зібрання политиків, представників церков та громадськості, які традиційнйо влаштовуються у країнах Європи і Америки.

Теги: