Керівництво Чернігівської області нагородило єпископа УПЦ КП за «за вагомий внесок у відродження духовності в суспільстві, утвердження державності і міжконфесійного порозуміння»Голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник зі своїми заступниками Іваном Коробкою та Валентином Мельничуком прибули 22 жовтня в єпархіальне управління Чернігівської і Ніжинської єпархії УПЦ Київського Патріархату, щоб привітати з 35-літтям архієпископа Євстратія (Зорю), керуючого єпархією, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Керівники області вручили архієпископу Євстратію "Почесну грамоту обласної Ради" з нагрудним знаком "за вагомий внесок у духовний розвиток православної громади області та з нагоди 35-річчя від дня народження".

Від імені голови Чернігівської обласної державної адміністрації привітав ієрарха його заступник з гуманітарних та політико-правових питань Віктор Тканко, якого супроводжували начальник Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини обладміністрації Сергій Мойсієнко та начальник Відділу у справах релігій Олексій Степаненко. Віктор Тканко передав вітального листа від голови обладміністрації Володимира Хоменка та вручив "Подяку голови Чернігівської ОДА" -- «за вагомий внесок у відродження духовності в суспільстві, збереження історико-культурної спадщини та утвердження державності і міжконфесійного порозуміння».

Також Чернігівського архієрея вітали міський голова Чернігова Олександр Соколов, інші керівники та представники обласних й міських органів влади. Велика кількість вітань була отримана телефоном. Зокрема, владику зі святом привітав народний депутат України, уродженець Чернігівщини Іван Плющ.

Всім, хто привітав владику з днем народження, він висловив щиру подяку за добрі побажання, співпрацю, порозуміння та підтримку, а головам облдержадміністрації та обласної Ради подякував також за нагороди.

Теги: