У київському Інституті релігійних наук відбудеться джазовий концерт «Коли святі маршують»В суботу, 24 листопада, в Інституті релігійних наук в Києві відбудеться джазовий концерт «When the Saints Go Marching In» («Коли святі маршують») за участю Петра Барона (саксофон, Польща) та Марка Токара (контрабас, Україна), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на It.dominic.ua.

Петро Барон (Piotr Baron) – польський джазовий саксофонист, композитор та педагог. Народився у Вроцлаві (Польща). Дебютував як музикант ще в підлітковому віці. Протягом тридцятьорічної музичної діяльності Петро співпрацював з найвидатнішими артистами Польщі, Європи й США. Брав участь у записі більше ніж 80 дисків. Був відзначений нагороджений бронзовою медаллю «Заслуги культури - Gloria Artis», медаллю «Заслуги для Вроцлава» і «Золота Відзнака». Петро Барон викладає джазову гармонію та імпровізацію, саксофон в кількох навчальних закладах Польщі, також читав лекції в Україні, Чехії, США. Веде свої авторські радіопрограми. Активно гастролює зі своїм квінтетом, дає концерти в Польщі та Європі.

Марк Токар – ключова фігура української імпровізаційної музики, контрабасист, син художниці Марти Токар. Народився у Львові, зараз мешкає в Києві. Гастролює по Європі, Азії та Америці, є учасником таких відомих проектів, як Ken Vandermark Resonance Project, Undivided, Five Spot, Four, Varpaj. Інтерв’ю з Марком Токарем на Джаз FM #10. Музикант розповідає про те, як прийшов до імпровізаційної музики, про необхідність знайти власний шлях, про служіння чомусь вищому, про свободу, про проект "Avtokar" і ще про багато всього.

Початок о 18:00. Вхід вільний. Адреса: вул.Якіра, 13, Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві.

Теги: