У Кіровограді відбулася міжконфесійна зустріч задля подолання сирітства16 листопада в рамках Суспільних днів УГКЦ у м. Кіровограді відбулася міжконфесійна зустріч представників духовенства українських Церков, неурядових організацій та влади на тему «Соціальне сирітство в Україні», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

На початку зустрічі о. Іван Третяк, протопресвітер УГКЦ із Кіровограда, представив присутнім два важливих документи: «Звернення Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій щодо захисту і піклування про дітей-сиріт, попередження сирітства та забезпечення права дитини на виховання в сім’ї» та «Звернення Комісії УГКЦ у справах родини в день молитви за дітей-сиріт із закликом до спільної молитви». Обговорення цих документів стало вступом до дискусії щодо проблематики сирітства в Україні та можливості її розв'язання. Присутні ділилися своїм досвідом та висловлювали пропозиції конкретних дій кожної християнської конфесії, зокрема щодо майбутньої підтримки і опіки сиріт на Кіровоградщині.

«Ми прийшли до спільного розуміння усиновлення дітей – це дар і покликання від Бога. Як пастирі, ми маємо обов’язок у своїх громадах шукати людей, які б могли прийняти дитину у свою сім'ю. Ми були приємно здивовані, коли з'ясували, що в кожній нашій парафії існують родини, які вже всиновили дітей», — прокоментував подію о. Іван.

Теги: