Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві організує 6 грудня зустріч з Ольгою Макар -- ця 22-річна дівчина навчається в магістратурі «Могилянської школи журналістики» і є активною учасницею екуменічної «Спільноти Святого Егідія» (Sant’Egidio), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку події у Фейсбук.


Волонтер розповість про свій досвід волонтерської роботи в Африці, де влітку провела три тижні. «Африка виявилась прекрасною і відкритою, а головне – дуже близькою, – каже Ольга Макар. – В Мозамбіку ми (Спільнота Святого Егідія) працювали у центрі харчування для дітей. Звичайно, ніяких коштів за цю роботу не отримувала. Цих три тижні в Африці – просто частина іншої роботи, яку ми проводимо увесь час. Наприклад, в Києві допомагаємо бездомним і літнім людям, інвалідам у будинках старих. І ми віримо, що немає бідних своїх і чужих, особливо у нашому глобалізованому світі, де всі пов’язані зі всіма».

Окрім обміну досвідом волонтерства, буде ррозказано про Міжнародну громадську організацію «Спільнота Святого Егідія», активною учасницею якої є Ольга. «Спільноту» було засновано в Римі 1968 року. Відділення працюють більш ніж в 70 країнах, в тому числі й в Україні, де волонтери опікуються літніми людьми, надають посильну допомогу безпритульним і всім, хто змушений просити милостиню на вулицях українських міст.

Початок о 19 годині. Місце зустрічі: вул.Якіра, 13, Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві.

Теги: