8 січня архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (Ісіченко), глава Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о), відвідав Полтаву, а потім - Свято-Миколаївську церкву села Глибока Балка Решетилівського району на Полтавщині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, зареєстрованої як УАПЦ(оновлена).

В церкві вмч. Юрія Переможця було відправлено архиєрейську літургію. Владиці співслужили прот. Ігор Литвин, настоятель Свято-Юріївської парафії м. Полтава, та о. Василь Крупа, настоятель Свято-Миколаївської парафії с. Глибока Балка.

Відбулася зустріч владики з парафіянами. Архиєпископ Ігор поділився своїми міркуваннями про місію християнина в сучасному суспільстві, відповів на численні питання. Він закликав захищати себе від спокуси ненависті до співвітчизників, які належать до інших конфесій або визнають інші суспільні цінності.

В церкві села Глибока Балка настоятель о. Василь Крупа розповів архиєпископу про проблеми сільської парафії, поділився своїми планами на майбутнє.

Теги: