"Католицький вісник" України присвятив свій перший номер єдності між конфесіями та між католикамиЄдність Церкви – одна з істин Католицької доктрини. У проголошений Папою Римським Рік віри, що триває, віряни закликані шукати не тільки міжконфесійної єдності, але й єдності серед самих католиків. Де і як шукати джерело такої єдності? Відповідь на це питання читачі можуть знайти у матеріалах першого номера двотижневика католицьких парафій України "Католицький Вісник" за 2013 рік, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews.

Як Католицька Церква організовує діалог з іншими християнськими Церквами та спільнотами і чого прагне досягти з його допомогою? Про це розповідає матеріал про діяльність та основні завдання Папської ради зі сприяння єдності християн у рубриці "Апостольські палаци".

Рубрика "Поради священика" торкнеться питань єдності ближніх, внутрішньої позиції щодо конфліктів та шляхів відновлення єдності.

Як відбудеться Страшний Суд? Хто судитиме і до чого засудять? У рубриці Credo святий Тома Аквінський роз’яснює чергову частину Символу віри.

Також у номері пізнання Святого Письма у рубриці "Біблійне коло". Інтерв’ю з новими єпископами Католицької Церкви. Практичні поради щодо нової євангелізації в Україні, які уділили архіпастирі Католицької Церкви. Рубрика "Моє місце в Церкві" розповість про учнів Місіонерської школи святого Павла в Красилові, котрі об’єдналися заради служіння ближнім...

Теги: