На Хрещення Господнє в Києві охрестилося одразу 60 новонавернених п’ятидесятників19 січня, в Хрещення Господнє, київські церкви християн віри євангельською хрестили близько 60 новонавернених, які приєдналися до місцевих церков "Філадельфія", "Божий мир", "Скінія", "Сілоам", до церкви на Кар'єрній, 44, та інших, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

Спільне богослужіння почалося в церкві "Філадельфія". Дитячий і молодіжний хори з церкви по вул. Кар'єрній, 44, співали з самого початку служіння. "Сьогодні перед нами дві заповіді нашого Господа Ісуса Христа : Хрещення і Вечеря Господня. Для нас важливо знати суть Хрещення і його важливість для нашого минулого, сьогодення і майбутнього. Адже ми, хто в смерть Його хрестилися і воскресли з Ним, покликані ходити в оновленому житті, тож давайте пам'ятатимемо, що ми обіцяли Богові нашу добру совість" - проповідував пастор Юрій Кулакевич.

Саме хрещення, яке тривало біля півгодини, було часом загальної радості. Усі були раді за братів і сестри, які публічно засвідчили свою віру гучним "Вірую"! і "Обіцяю"!.

Після свідчень новоохрещених прийшов час для вечері Господньої. Пастор Анатолій Козачок, привівши в приклад характер Христа, закликав усіх  присутніх до здійснення таїнства. Пастори, диякони і усі збори з вдячністю молилися і славословили Бога за Його дар. Першими у причасті брали участь новоохрещені, а потім усі присутні, яких насилу вміщав зал, балкон і навіть проходи і коридори.

Після спільного таїнства причастя, прийшов час для привітань охрещених. Кожен, окрім квітів, обіймів і благословень отримав в подарунок Біблію і книги для зростання у вірі.

Теги: