Кращий вертеп УПЦ виступить у "Київському Єрусалимі"Столична парафія прп. Феодора Освяченого УПЦ (МП) (інша назва "Київський Єрусалим") розробила план заходів до Дня боротьби з онкозахворюваннями, який відзначається 15 лютого, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

З 15 по 17 лютого в "Київському Єрусалимі" (Великий актовий зал, вул. Овруцька, 7) відбудеться відкриття виставки-аукціону малюнку дітей онкогематологічного відділенні при Обласній лікарні у м. Києві. Акція організовується стараннями благодійних організацій «Київський Єрусалим» та «Дар надії».

Програма заходів.

 15 лютого, П'ятниця, Стрітення Господнє

13.00 – Прес-конференція з нагоди відкриття виставки та вручення грамот і орденів від імені благодійних організацій меценатам, які беруть участь в волонтерському русі допомоги онкохворим дітям. Виступ представників благодійних організацій «Київський Єрусалим» та волонтерського руху «Дар надії». Інтерв'ю.

16 лютого, Субота.

12.00 – виступ лялькового театру творчої студії при Київському Єрусалимі — переможця конкурсу 2013 року в номінації “Кращий вертеп УПЦ”.

17 лютого, Неділя.

15.00 – Благодійний концерт та фуршет (Великий актовий зал Київського Єрусалиму, вул. Овруцька,7), метою яких є збір коштів на допомогу в лікуванні онкохворих дітей при онкогематологічному відділені Обласної лікарні. (Вхід за запрошеннями).

17 березня - Закриття виставки-аукціону.

Теги: