Призначено міністра України, який займатиметься питаннями релігіїГлава держави призначив на посаду міністра культури України Леоніда Новохатька, який до цього часу працював заступником голови Київської міської державної адміністрації. Про це йдеться в Указі Президента України від 5 лютого 2013 року № 65/2003, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Іншим Указом № 69/2013 глава держави призначив на посаду першого заступника міністра культури України Тимофія Кохана, який працював заступником Міністра.

Водночас Юрія Богуцького, який обіймав донедавна посаду Першого заступника Міністра культури України та представляв Мінкультури у державно-конфесійному діалозі, Указом № 67/2013 призначено радником Президента України – керівником Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України. За словами глави АПУ, “iз цим призначенням Глава держави завершив нинішню реорганізацію Адміністрації Президента України”.
 
Нагадаємо, що з квітня 2011 року Міністерство культури України є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин України. До моменту зміни складу уряду Міністерство очолював Михайло Кулиняк.

Як повідомляється, Новохатько Леонід Михайлович – доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Народився 11 січня 1954 року в с. Вечірки Пирятинського району Полтавської області. У 1975 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка. У 1979 році вступив до аспірантури Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка та впродовж 8 років працював там на посадах асистента, доцента, потім – у партійних органах. З 1993 року почав державну службу у структурах Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України. З 1996 року більше 9 років працював заступником, а пізніше – першим заступником Міністра культури і мистецтв України. З 2007 року до червеня 2010 року обіймав посаду першого заступника генерального директора інформаційного агентства «Укрінформ». З червня 2010 року до лютого 2013 року працював заступником голови Київської міської державної адміністрації.

Теги: