Баптисти оголосили автопробіг «Серце для сиріт» містами УкраїниУ Всеукраїнському Союзі Церков євангельських християн-баптистів України перейняли естафету проведення автопробігу «Серце для сиріт» містами України, розпочату напередодні Різдва на території Білорусі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Автопробіг проводитиметься з 17 по 24 березня 2013 року. Учасниками даного заходу є колишні діти-сироти та їхні батьки. Планується проведення понад 80 мотиваційних служінь за їх участю.

Також планується, що 5 сформованих команд одночасно розпочнуть свій рух з різних куточків України, і закінчиться автопробіг в центральній церкві ЄХБ м. Дніпропетровська, де разом зустрінуться учасники та прихильники заходу. Усі бажаючі зможуть долучитися до фінального богослужіння завдяки онлайн-трансляції.

Організатори заходу визначили цілі автопробігу:

- Звернути увагу багатьох людей, особливо членів церков, до проблеми дітей-сиріт. «Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу» (Як.1:27).

- Відвідати і підбадьорити ті сім’ї, які вже взяли на виховання до себе додому знедолених дітей.

- Мотивувати братів і сестер відкрити свої серця і будинки, проявити милосердя до дітей-сиріт, і через це познайомити їх з люблячим Отцем Небесним.

- Організувати зустрічі із представниками місцевої влади та органів опіки, які можуть дати більш повну картину про дітей-сиріт в Україні та пов’язаних із цим проблем.

- Спонукати до молитви народ Божий за дітей-сиріт, щоб Бог потурбувався про них і дав можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї, як написано: «…бо мій батько та мати моя мене кинули, та Господь прийме мене!» (Пс.26:10).

Керівник проекту: Вадим Дахненко +38(067)726-68-26. Адміністратор проекту: Віталій Сус +38(098)057-63-85

Теги: