6 лютого у Київському міському будинку учителя за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Педагогічного музею НАПН України та Київського міського будинку учителя відбулася міська науково-практична конференція "Комплексне духовно-моральне виховання особистості в дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладах освіти засобами української культури, традицій та мистецтва", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Rokim.org.ua.

У конференції взяли участь директори, заступники директорів навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, учителі, психологи, батьки учнів, директори недільних шкіл та викладачі духовних академій і семінарій, представники громадських організацій.

Пленарне засідання конференції відкрила начальник управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації О.Шурко. Далі мішаний хор Свято-Троїцького собору Деснянського благочиння УПЦ під керівництвом регента Н. Кравченко виконав молитву за Україну "Боже великий, єдиний".

В ході пленарного засідання перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) В.Ю.Челомбітько нагородила почесними грамотами кращих директорів та вчителів за високу результативність у вихованні підростаючого покоління.

Серед нагороджених були співавтор навчально-методичних комплексів з курсу "Християнська етика в українській культурі" архімандрит Лонгін (Чернуха), секретар Синодального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства УПЦ І.П.Ковальчук, методист базових дисциплін науково-методичного центру управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Г.І.Красікова, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №207 О.Г.Бєлкіна та інші директори та вчителі загальноосвітніх шкіл м. Києва.

Після нагородження в ході пленарного засідання учасниками конференції були заслухані доповіді та виступи. Всі доповіді учасників супроводжувалися відео-презентаціями. В кінці пленарного засідання була прийнята резолюція конференції, в якій було закцентовано увагу на важливості подальшого впровадження і вивчення в шкільних та позашкільних навчальних закладах освіти курсів духовно-морального спрямування.

Після закінчення пленарного засідання в експозиційній залі Педагогічного музею відбулася виставка творчих робіт учнів Деснянського району м. Києва.

Далі конференція продовжила свою роботу у наступних п'яти секціях: Секція 1. Дошкільне виховання. Секція 2. Духовно-моральне виховання в загальноосвітніх навчальних закладах. Секція 3. Виховний процес у позашкільних навчальних закладах. Секція 4. Недільні школи як осередки духовного виховання учнівської молоді. Секція 5. Роль психологічної служби у вихованні підростаючого покоління.

Теги: