9 лютого 2013 року, в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві вже вдруге відбувся бальний вечір «Молоді серця», який організували представники двох конфесій — римо- та греко-католики — в рамках танцювального проекту «Соціальні танці», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на it.dominic.ua.

На учасників святкування чекала насичена програма: молитва Тезе, літургія, зустріч "Мова любові". А вечірню програму привітальним словом відкрив отець Володимир Мальчин – координатор Центру академічного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви та викладач Інституту релігійних наук.

Цього вечора на гостей чекали не лише показові виступи організаторів, а й багато приємнимних сюрпризів. Так, на одному з майстер-класів кожен присутній міг навчитися королівського танцю (бельгійки). Своєрідним лейтмотивом свята стала вистава «Попелюшка», сценки з якої організатори показували між бальними танцями.

Танцювальну програму було відкрито показовим віденським вальсом, після чого на паркет почали виходити й інші пари, показуючи свою вправність під музику віденського, англійського (повільного) вальсів і танго. Живий музичний і вокальний супровід протягом вечора забезпечувала виконавиця Марічка Чабан.

Один з учасників святкування Віталій Коваль резюмує: «Прекрасно провів час разом з Богом! Насправді якісний час. Духовний та фізичний відпочинок від буденності».

На фуршеті дами і кавалери могли поповнити сили й перевести дух після виснажливих, але неймовірно вишуканих виступів. У кінці вечора погасло світло — ведучий запросив на українську дискотеку.

Закінчилося святкування спільною молитвою організаторів та гостей.

Проект «Соціальні танці» започаткований Павлом Загородновим у 2012 році. «Мені дуже сподобалося, було дуже весело, – ділиться своїми враженнями ще одна учасниця вечора, Мар’яна Вінтонів. – Насправді в Києві дуже мало таких заходів. Треба, щоб було більше! Я знаю організаторів Павла і Олексу. Це дуже добре, що вони таке роблять, жертвуючи своїм часом. Щира їм подяка. Більше б таких людей і таких заходів».

Теги: