Баптистські громади України проведуть 14-15 березня 2013 року в Києві Всеукраїнську пасторську конференцію “Місіонерське служіння місцевої церкви”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

2013 рік у ВСЦ ЄХБ оголошено роком Місії. Тому мета конференції – надихнути місіонерів, обговорити питання благовістя у сучасних умовах і поділитися один з одним досвідом місіонерського служіння. Ці питання розглядатимуться через призму служіння окремо взятої помісної євангельської церкви.

"Якщо церква перестає благовістити, вона перестає бути церквою!", -- зазначають досвідчені місіонери ЄХБ і запевняють, що "в кожній церкві є багато різних служінь і турбот, але місіонерство - це наш незмінний пріоритет!"

Учасники конференції планують говорити про внутрішню і про зовнішню місії. Буде можливість вивчити досвід благовістя колег з Росії, Молдови та Румунії.

Нещодавно, 9 лютого, в Херсоні в залі церкви «Голгофа» відбувся обласний місіонерський форум. Він пройшов у рамках проголошеного “Року місії” у поточному 2013 році.

Теги: