Київська академія УПЦ і Києво-Печерський історико-культурний заповідник підписали угоду про співпрацю1 березня 2013 ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський Антоній, УПЦ (МП), і генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина підписали договір про співпрацю, який є продовженням аналогічної угоди, укладеної в 2011 році, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на КДАиС.

З боку духовної академії при укладенні угоди були присутні проректор з навчальної роботи доцент єпископ Ірпінський Климент, проректор з науково-богословської роботи професор В.В. Бурега, вчений секретар професор протоієрей Ростислав Снігірьов, проректор з виховної роботи архімандрит Маркел; зі сторони Національного історико-культурного заповідника - перший заступник генерального директора В. В. Панченко. Також на зустрічі був присутній директор Паломницького Центру Української Православної Церкви В.Н. Теліженко.

Київська духовна академія вже кілька років плідно співпрацює з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником: заклади виступили співорганізаторами кількох міжнародних наукових конференцій, а також разом підготували до публікації «Записки святителя Петра Могили».  Договір передбачає реалізацію спільних проектів у сфері наукової, видавничої, просвітницької, науково-експозиційної, організаційної та музейної роботи.

Академія і заповідник домовилися про організацію спільних конференцій, семінарів, круглих столів, тематичних лекторіїв, розробці спільних науково-дослідних проектів, обмін видавничою продукцією.

На закінчення зустрічі митрополит Антоній підніс у дар Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику видання Київської духовної академії, в свою чергу Любомир Михайлина передав книжки до бібліотеки КДА.

Теги: