Сумська міліція -- під духовною опікою УПЦ КП15 березня 2013 року в Сумському міському відділі УМВС України відбулося урочисте вручення погонів правоохоронцям. З благословення архиєпископа Сумського і Охтирського Мефодія, УПЦ Київського Патріархату, в урочистостях взяв участь благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко, який уже багато років опікується міською міліцією та проводить з правоохоронцями душпастирську роботу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Співпраця Церкви з міліцією міста Суми розпочалася з уроків духовності для правоохоронців ще з десяток років тому. Як зазначив начальник сектора кадрового забезпечення Сумського міського відділу УМВС України в області підполковник міліції Семен Душка, правоохоронці зацікавлені в тому, щоб віра в Бога прийшла в серце кожної людини, адже віруюча людина живе по совісті, не кривдить інших, не чинить правопорушень.

Після урочистого вручення погонів священик окропив святою водою «новоспечених» лейтенантів, капітанів та майорів, привітав їх та поблагословив особовий склад Сумської міліції на добре несення служби. Потім протоієрей Богдан Козенко провів бесіду з правоохоронцями про можливість самовдосконалення через піст і молитву, та наголосив, як багато залежить від якісної роботи правоохоронців у зміцненні безпеки і правопорядку в державі, миру та злагоди в українських сім'ях.

Теги: