В академії УПЦ КП відбулася відкрита лекція генерального секретаря Світового конгресу українців25 березня 2013 року у Київській православній богословській академії УПЦ Київського Патріархату виступив з відкритою лекцією заступник голови Світової управи Спілки української молоді, генеральний секретар Світового конгресу українців, голова комісії з визнання Голодомору геноцидом проти українського народу, голова Проводу ОУНР Стефан Романів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Стефан Романів виступив серед аспірантів та магістрантів у конгрегаційній залі академії.

На початку лекції до присутніх звернувся проректор академії протоієрей Олександр Трофимлюк, який представив лектора та зазначив, що аспіранти та магістранти академії мають можливість спілкуватися із духовними та політичними діячам, свідченням чого є і сьогоднішня зустріч із гостем із Австралії.

Стефан Романів розповів про Австралію та життя українців у ній, охарактеризував діяльність Світового конгресу українців. Наприкінці зустрічі учасники заходу мали можливість поставити та отримати відповідь на запитання, що їх цікавили.

Теги: