Патріарх Філарет обговорив низку законів і законопроектів з представником Президента у Верховній Раді8 квітня у своїй резиденції Патріарх Філарет, Предстоятель УПЦ Київського Патріархату, прийняв народного депутата України, представника Президента у Верховній Раді Юрія Романовича Мірошниченка. У зустрічі також взяли участь секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та співробітник апарату представника Президента у парламенті А. Міщенко, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо важливості проведення на високому державному рівні святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України. Також відбулося конструктивне обговорення низки законів та законопроектів, в т.ч. поданих Юрієм Мірошниченком. Представник Президента наголосив на своїй готовності до співпраці з Церквами та релігійними організаціями у питаннях законодавчого врегулювання тих проблем, з які турбують релігійну спільноту.

Патріарх Філарет пояснив депутату Мірошниченку мотиви, якими керуються Київський Патріархату у своєму критичному ставленні до деяких законопроектів, які подані Юрієм Романовичем на розгляд парламенту, зокрема щодо передачі окремих святинь у власність релігійних громад та щодо відбудови Десятинного храму в Києві. Відбулася плідна, конструктивна дискусія, під час якої учасники мали змогу краще зрозуміти одне одного.

На завершення зустрічі владика подарував Ю. Р. Мірошниченку художній фотоальбом про Київський Патріархат.

Теги: