Проблемі ісламського виховання дітей і був присвячений захід, що пройшов у кінці квітня 2013 року у конференц-залі ІКЦ Сімферополя, де зібралися більше 170 кримських мусульманок різного віку і з різним життєвим досвідом, щоб почерпнути для себе нову інформацію, отримати пораду, проконсультуватися з психологом, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

Жіноча громадська організація «Нур», яка виступає організатором конференції, вибрала для заходу назву «Дзеркало душі моєї», щоб звернути увагу присутніх, що найчастіше дитина є відображенням саме своїх батьків, їх моральності і вчинків.

Перший блок питань був присвячений тонкощам взаємин батьків і дітей. Доповідачки розповіли про роль матері у вихованні дитини, знаходженні індивідуального підходу до кожного з дітей, методи створення гармонійних стосунків у сім'ї, дотриманні прав дитини і прав батьків, визначених Творцем. Учасниці також змогли отримати поради психолога в питанні взаємин з дитиною.

У другій частині заходу присутні змогли на прикладі життя Пророка Мухаммада визначити для себе, яким же є найкращий шлях виховання юних мусульман.

У ході конференції присутні змогли не лише почути теорію виховання дітей в Ісламі, а й отримати практичні, не відірвані від реального життя поради, яких потребує практично будь-яка мати, яка піклується про майбутнє своєї дитини.

Теги: