Християни-підприємці Києва запрошують на семінар «Що визначає успіх на сучасному ринку праці: 7 навичок високоефективних професіоналів»Асоціація молодих підприємців християн та Київська школа економіки запрошують на семінар, який відбудеться 23 травня в приміщенні Інституту релігійних наук в Києві. Спікер заходу - Михайло Сальников, директор із розвитку бізнесу Київської школи економіки (KSE), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на it.dominic.ua.

Що робить професіонала успішним? Як професіонал може убезпечити свою кар’єру та бізнес від впливу чорних лебедів - непрогнозованих подій, що мають життєзмінний вплив? Які риси, навички і здібності необхідні, щоб зробити кар'єру корисною і значущою; такою, що розкриває наш потенціал повністю? Це питання, на які я шукаю відповідь щодня, плануючи та впроваджуючи курс з розвитку кар’єри в КШЕ. Це питання, які не мають простих відповідей, не вирішуються поверхневими тактиками на кшталт "п’яти легких секретів кар’єрного зростання". Але під поверхнею лежать деякі основні принципи, які кожен професіонал повинен засвоїти, щоб домогтися успіху і насолоджуватися своїм професійним життям. Як зазначають організатори події, переважна більшість фахівців ніколи не лише не здобувала систематичного навчання у підвищенні власної конкурентоспроможності, але навіть не має дороговказа, який вкаже на основні больові точки їх кар’єри і відкриє нагальні потреби роботодавців ще до того, як вони про них скажуть у оголошенні про роботу.

На зустрічі розбиратимуть такі аспекти:

    Як життя в епоху високих ризиків переформатовує вимоги до людського капіталу?
    Які ключові знання та навички потрібні сучасним професіоналам для досягнення успіху в кар’єрі, бізнесі та особистому рості, аби використати високі ризики задля підвищення власної конкурентоздатності?

Час: 23 травня з 18:30 до 20:30.

Адреса: вул. Якіра, 13.

Підтвердження участі на емейл: info@amph.org.ua

Теги: