На міжнародному книжковому ярмарку в Києві представили книги священиків Чи не найбільший ярмарок України -- ІІІ міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал", що протягом цього тижня проходить у "Мистецькому арсеналі" у Києві (вул. Лаврська, 12), пропонує серед тисяч книжок літературу духовного змісту, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Видавництво "Дух і літера" представило на ярмарку книжку-новинку -- "Християни в Європі. Нові шляхи передання віри", в якій видатний сучасний теолог кардинал Курт Кох, президент Папської Ради сприяння єдності християн, розмірковує над актуальним закликом «нової євангелізації» і питаннями передання віри наступним поколінням.

Інша новинка цього видавництва книжка "От отца к сыну", яку написав Франко Нембріні, батько чотирьох дітей, учитель літератури та релігії і директор створеної ним школи «Ла Трачча» у Бергамо (Італія), вийшла під девізом «Виховувати, не ставлячи перед собою завдання виховувати».

Видавництво презентувало на ярмарку і нову книжку історика Ґжеґожа Мотики "Від волинської різанини до операції “Вісла”" про резонансний польсько-український конфлікт 1943-1947 років. Книга становить підсумок багаторічних досліджень автора і є спробою знайти відповідь на питання: що насправді сталося у роках 1943-47 між поляками та українцями.

Крім того, відбулася презентація книги Олів’є Монжена «Виклики скептицизму» та дискусія на тему «Демократія після Арабської весни та в умовах глобалізації». Участь у цих заходах взяли Олів’є Монжен, директор видавництва "Дух і літера" Костянтин Сігов, Сергій Йосипенко, Сергій Пролеєв.

Видавництво "Свічадо" пропонує новинку 2013 року -- книгу "Монастирська аптека. Лікувальні трави отця Кіліяна", яка відповідає за запитання "як дбати про свою душу і тіло так, щоби не суперечити законам природи і отримати позитивний результат?" В книзі характеризуються 70 найважливіших лікувальних рослин, даються відповіді на запитання, як вони діють і коли їх слід використовувати, розбирається правильне приготування напоїв та виготовлення мазі.

Інша новинка "Свічада" -- видання перекладеної на українську книги протоєрея Михаїла Овчинникова, клірика УПЦ (МП), "Терновий вінець хвороби". Православний священик Михаїл Овчинников потрапив у автокатастрофу і опинився на межі двох світів. Переживши кілька клінічних смертей, він вижив усупереч прогнозам лікарів і повернувся із небуття завдяки молитвам близьких людей. Нове випробовування - складна онкологічна недуга - спонукала отця Михаїла Овчинникова до написання цієї книги.

Серед книжок буковинських видавництв, представлених на ярмарку, можна побачити книгу «Рослини Святого Письма і перспективи створення біблійного саду». Книга була видана ще у 2010 році. Підготували видання відомі науковці Буковини - колишній ректор Чернівецького національного університету імені Федьковича професор Степан Костишин, професор кафедри загальної та експериментальної екології цього ж вишу Світлана Руденко, кандидат філологічних наук Оксана Івасюк, завідувач Богословського відділення філософсько-теологічного факультету ЧНУ протоієрей Микола Щербань, клірик УПЦ Київського Патріархату. Книжка є зібранням і описом усіх рослин, які згадуються у Святому Письмі. Кожна рослина розглядається у чотирьох аспектах: біологічні особливості, теологічне значення, властивості, пов'язані з теологічним значенням, перспективи добору для біблійного саду.

Фестиваль-ярмарок триває до 1 червня включно. Під час ярмарку діють майстер-класи і розважальні акції для дітей.

Теги: