Чарльз Тейлор проведе в Києві публічну лекцію «Розмаїття значень секуляризації на Заході» і презентацію книги «Секулярна доба»19 червня 2013 р. в Актовій залі 1-го корпусу Києво-Могилянської академії (вул. Сковороди, 2) відбудеться публічна лекція всесвітньо відомого філософа, професора Чарльза Тейлора на тему «Розмаїття значень секуляризації на Заході», а також презентація його книги «Секулярна доба».

 

Заходи відбудуться за участі Посольства Канади в Україні, Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, Загальноцерковної аспірантури і докторантури РПЦ, фонду Темплтона, Науково-видавничого об’єднання "Дух і літера". Інформаційним партнером подій виступає портал "Релігія в Україні".

На початку зустрічі вступне слово візьме Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник. Відразу після лекції Ч.Тейлора «Розмаїття значень секуляризації на Заході»  розпочнеться презентація його книги.

Чарльз Тейлор (Charles Margrave Taylor) є лідером сучасної світової філософської думки, автором робіт з політичної і соціальної філософії, знаний своїми дослідженнями новочасної особистості та філософії релігії. Професор університету Макгілла, Канада. Почесний доктор Оксфордського університету. Відомий усьому світу як автор ґрунтовної праці «Секулярна доба» (українське видання«Дух і Літера», 2013), яка є фундаментальним внеском в осмислення секулярності в європейській модерній культурі і за яку він був нагороджений Премією Кіото та Премією фонду Темплтона. Серед низки його численних творів українською вже були видані "Джерела себе", "Мультикультуралізм і "Політика визнання", "Етика автентичності".

Докладніше про Чарльза Тейлора можна прочитати на сайті Науково-видавничого об’єднання «Дух і літера».

Реєстрація на подію обов’язкова! Зареєструватися можна тут.

Місце проведення лекції:
Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу
Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Контрактова площа.

Початок лекції о 15:00. Початок презентації о 17:00.

Теги: