Районна влада Києва взяла участь у святковому молебні УПЦ КП з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської РусиЗ нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Руси керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт 19 липня очолив святковий молебень біля пам'ятника преподобному Миколі Святоші, що у Святошинському районі міста Києва, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Участь у духовному заході взяли Бондар Юрій Іванович – голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Пазенко Наталія Сергіївна – заступник голови з гуманітарних і соціальних питань Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Пашинський Микола Васильович – керівник апарату Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, представники релігійних громад та парафіяни Святошинського району міста Києва, представники районних підприємств, організацій та установ, громадських організацій міста Києва.

Перед початком заходу голова Святошинської райдержадміністрації Юрій Бондар разом з єпископом Агапітом здійснили урочисте покладання квітів до пам’ятника преподобному Миколі Святоші.

Розпочався святковий захід також привітанням голови Святошинської районної державної адміністрації Юрія Бондара.

Єпископу Агапіту співслужили благочинний Святошинського району протоієрей Валерій Семанцо, проректор Київської православної богословської академії протоієрей Віталій Клос та духовенство Святошинського благочиння столиці.

Після завершення молебню до присутніх з привітальним словом звернувся єпископ Агапіт, який привітав присутніх із святом та окропив усіх святою водою.

Теги: