УПЦ КП провела в Києві багатотисячний хресний хід28 липня, після завершення святкової літургії у Володимирському соборі Києва, у в напрямку до пам’ятника князю Володимиру вирушив хресний хід вірних УПЦ Київського Патріархату. Він зібрав більше учасників, ніж у попередні роки – за підрахунками організаторів, понад 25 тисяч чоловік, з яких понад 2 тисячі становили священнослужителі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Довжина хресного ходу від голови до кінця колони склала понад кілометр. Патріарх Філарет також пройшов весь шлях ходу та очолив молебень біля пам’ятника князю Володимиру.

На сходах перед постаментом пам’ятника князю-хрестителю лунали молитви до нього та всіх святих землі Української. Патріарх прочитав молитву до рівноапостольного князя, а потім тисячі присутніх проспівали величання.

Після завершення молебню Патріарх Філарет звернувся до всіх зі словом повчання. "Вчора тут Московський Патріархат звершував молебень для високоповажних державних осіб та гостей. А ми сьогодні звершили молебень для українського народу" – зазначив він під оплески присутніх. Разом з тим Філарет закликав віруючих долати ворожнечу та єднатися у Помісну Церкву, а також долати гріхи у собі, а не шукати їх у ближнього.

Теги: