28 липня, у рамках святкування ювілею 1025-річчя Хрещення Русі, відбулося відкриття відреставрованого нижнього пам’ятника святому Володимиру Великому, більш відомого як монумент Магдебурзького права, який також називають «пам’ятник Хрещення Русі», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

На церемонії відкриття були присутні віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Церемонія відкриття розпочалася співом хору Київських духовних шкіл УПЦ (МП).

З благословення Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира, керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської митрополії митрополит Бориспільський Антоній звершив чин освячення  каплиці, що знаходиться безпосередньо у Колоні.

Після завершення освячення владика Антоній звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Колона Магдебурзькому праву - монумент на честь повернення Києву Магдебурзького права. Відомий також як Пам'ятник Хрещення Русі і Нижній пам'ятник святому рівноапостольному князю Володимиру. Монумент був встановлений в 19 столітті. За переказами, на місці розташування пам'ятника князь Володимир хрестив своїх дітей.

Теги: