3 вересня в Актовій залі Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату відбулися збори духовенства Київської єпархії. Збори духовенства очолив Патріарх Філарет. У засіданні взяли участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та єпископ Вишгородський Агапіт, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Патріарх Філарет проінформував священнослужителів про постанови Помісного собору та Архієрейського собору УПЦ Київського Патріархату, що відбулися 26-28 червня ц.р. у м. Києві. Він представив духовенству Патріаршого намісника - митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, якому згідно рішень собору передано церковне керування парафіями у Київській області. Предстоятель закликав духовенство підтримувати діяльність єпархіального управління, для того, щоб Київська єпархія зростала і Церква активно звершувала своє служіння у Київській області. "Якщо буде у єпархії центр сильним, то і сама єпархія буде зростати, і про це повиннен турбуватись не тільки архієрей, але і ви всі, які Патріарх Філарет представив на зборах духовенства Київської єпархії свого Патріаршого намісникаслужите у цій єпархії" - сказав Патріарх у своїй промові до духовенства.

Після Предстоятеля УПЦ КП мав слово митрополит Епіфаній. Він розповів священнослужителям про діяльність і адміністративний устрій єпархіального управління та закликав пастирів до спільної праці на ниві Божій.

Єпархіальне управління буде знаходитись у Києві за адресою: вул. Трьохсвятительська 6а. Секретарем управління було призначено благочинного Броварського району протоієрея Михаїла Лесюка, а обласним благочинним парафій Київської області - протоієрея Василя Чупровського, благочинного Києво-Святошинського району.

Наприкінці зустрічі Патріарх Філарет та митрополит Епіфаній відповіли на питання духовенства.

Теги: