Єпископ УПЦ КП обговорив з головою асоціації генералів-ветеранів Одеси пастирську опіку військовихВ Одесько-Балтському єпархіальному управлінні УПЦ Київського Патріархату єпископ Марк прийняв голову Одеської міської ради ветеранів, голову асоціації генералів-ветеранів м. Одеси генерал-лейтенанта В'ячеслава Добровольського, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сerkvainfo.od.ua

Під час зустрічі були обговорені питання духовно-пастирської опіки ветеранів та питання духовно-морального виховання молоді. З благословення Патріарха Філарета, відзначаючи внесок у благодійну діяльность, єпископ Марк вручив генерал-лейтенанту В.А. Добровольському благословенну грамоту.

Єпископ УПЦ КП обговорив з головою асоціації генералів-ветеранів Одеси пастирську опіку військовихПо закінченні зустрічі владика Марк розповів високому гостю про найстарійший храм міста - кафедральний собор Різдва Христового та показав недільну школу кафедрального собору, яка була побудована стараннями місцевої громади.

З благословення єпископа у зустрічі також взяли участь секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник.

Теги: