У Львові презентують книгу Антуана Аржаковського «Очікуючи на Всеправославний собор»В рамках 6-го Екуменічного Соціального Тижня 2 жовтня у Львові відбудеться презентація книги Антуана Аржаковського «Очікуючи на Всеправославний собор». Ця збірка виступів і доповідей 2005-2012 років – підсумок наукових досліджень та екуменічної діяльності доктора історії, професора Антуана Аржаковського, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

До першої книги збірки входять дві частини: «розвиток православної християнської думки» та «до практичного екуменізму». У книзі розкриті такі питання як авторитет у православній думці, легітимнісь екуменічного руху для Православ’я, діалог з Католицькою Церквою та інші.

Книга написана для широкого кола читачів, які цікавляться зазначеною проблематикою, щоб започаткувати у християнському середовищі широку дискусію щодо спірних на сьогодні питань, з яких автор подає свою аргументовану позицію.

Презентація відбудеться в Українському Католицькому Університеті з 12:30 до 14:00 год. (вул. Хуторівка, 35а, корпус філософсько-богословського факультету, конференц-зал).

Антуан Аржаковський (1966 р., Париж) є православним мирянином, вірним російського екзархату Константинопольського Патріархату в Західній Європі. Вчений історик, закінчив історичний факультет Сорбони та Вищу школу соціальних наук (EHESS) у Парижі.  У 2000 році  захистив докторську дисертацію на тему: "Покоління релігійних мислителів російської еміграції. Журнал «Путь» (1925-1940 рр.)". Викладав у кількох європейських і американських університетах, Києво-Могилянській академії у Києві, Українському Католицькому Університеті у Львові, Московському державному університеті, Католицькому університеті Лювену (Бельгія), центрі Севр (Франція), Університеті Нотр-Дам (США). У 2004 році разом з отцем Іваном Дацьком заснував Інститут екуменічних студій в Українському католицькому університеті у Львові.  З вересня 2011 року директор з наукових досліджень Коледжу Бернардинців (Париж).  Автор багатьох публікацій, монографій, книг.

Теги: