Громадська ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України готується до парламентських слухань25 вересня відбулося засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України за участю фахівців Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, представників різних громадських та релігійних організацій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП і УУБА.

Захід включав такий порядок денний:


1. Щодо сприяння подальшого викладання предметів духовно-морального спрямування у 2013/2014 навчальному році.
2. Щодо проекту Програми з гурткової (позашкільної) роботи (автор – керівник гуртків Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовськ А.І. Кухарчук).
3. Щодо участі членів Громадської ради у парламентських слуханнях на тему: «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення» (23 жовтня 2013 р.).

Під час засідання обговорювалися питання духовно-морального виховання учнівської молоді та викладання курсів варіативної складової духовно-морального спрямування в загальноосвітніх навчальних закладах України.

Також на обговорення виносилися питання щодо навчально-методичного забезпечення предметів духовно-морального спрямування.

Теги: