Тернопільська єпархія УПЦ Київського Патріархату відреагувала на поширення інтернет-виданнями інформації про те, що в соціальній мережі "Вконтакте" з’явилась сторінка під назвою «Церковне розлучення УПЦ-КП» з пропозицією "надання послуг сприяння та вирішення питань з приводу церковних розлучень у різних конфесіях", повідомляє"Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У зв’язку з обуренням тернополян через появу даної сторінки Вконтакте та для попередження різного роду спекуляцій на цю тему прес-служба Тернопільської єпархії повідомила, що "дана сторінка в соціальній мережі Вконтакте не має жодного відношення ні до Тернопільської єпархії, ні до УПЦ Київського Патріархату в цілому і носить виключно приватний характер".
   
Єпархія також застерігає віруючих та користувачів соціальної мережі Вконтате від користування послугами фізичних осіб, "які начебто надають допомогу в оформленні церковного розлучення". При цьому зазначається, що звернення з надання благословення на повторний шлюб можливі лише через канцелярію єпархіальних управлінь УПЦ Київського Патріархату.

Теги: