На сайті УПЦ Київського Патріархату сьогодні розміщена інформація про інцидент, що стався 29 жовтня між представниками Донецьких єпархій УПЦ (МП) и УПЦ КП, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Як ідеться у повідомлення, 29 жовтня 2013 року, приблизно о 12 годині дня, у двір власного будинку, де мешкає протоієрей Андрій Чуй, священик Української Православної Церкви Київського Патріархату, без його відома, зайшли священнослужителі УПЦ Московського Патріархату "і почали ображати віруючих парафіян, які прийшли допомогти отцю Андрію поставити паркан біля будинку. Також ці священники висловлювались брудними словами на адресу духовенства, яке служить у Київському Патріархаті".

Під час інциденту "ці люди пообіцяли, що знайдуть можливість через представників правоохоронних органів натиснути на священика УПЦ Київського Патріархату, щоб він зняв хреста, що розташовано у нього на власному будинку".

Цього ж дня дільничий та представник райадміністрації, за словами потерпілих з УПЦ КП, "здійснювали натиск" на прихожанку парафії Нерукотворного Спаса УПЦ КП, що у Пролетарському районі Донецька.

Заяву про незаконне втручання на власну територію та розпалювання міжрелігійної ворожнечі духовенство УПЦ Київського Патріархату передало у відповідні органи.

Теги: