Голова КМДА закликав усі релігійні громади столиці долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників30 жовтня голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов зустрівся з членами Київської міської Ради Церков і релігійних організацій при КМДА та закликав представників різних конфесій долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

На зустріч зібралися представники православних, католицьких, протестантських, юдейських, мусульманських релігійних спільнот столиці.

У своєму слові до членів Ради Церков Олександр Попов закликав всіх у межах своїх можливостей долучитися до участі у відзначенні цієї ювілейної дати, зорієнтувати релігійні громади на проведення поминальних богослужінь за загиблими. “Також, якщо це можливо, прошу забезпечити супровід загальнодержавної хвилини мовчання церковними дзвонами, яка відбудеться 6 листопада о 12:05″, – додав голова КМДА.

З нагоди визначної події у місті будуть проходити загальнодержавні заходи за участю Президента України, членів Уряду, народних депутатів України, ветеранів Великої Вітчизняної війни, визволителів столиці України, духовенства та громадськості.

Теги: