В УПЦ КП презентували компакт-диск україномовних літургійних піснеспівівЗ благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, а також стараннями ректора Київської православної богословської академії УПЦ КП митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, хор Київської православної богословської академії спільно з кліросним хором Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, під керівництвом регента Надії Купчинської здійснили запис компакт-диску "Піснеспіви Божественної Літургії", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У зв’язку з цим, 24 листопада 2013 року у Михайлівському соборі відбувся концерт-презентація даного диску. До програми увійшли твори таких відомих композиторів, як Кирила Стеценка «Благослови душе моя, Господа», Йосипа Кишакевича «Хвали, душе моя, Господа», Миколи Речкунова «Єдинородний Сину», Миколи Леонтовича «У Царстві Твоїм», «Бог Господь», «Ой зійшла зоря», Петра Чайковського «Святий Боже», Івана Небесного «Достойно є», «Апостоли от конєц землі»,  Миколи Кедрова «Отче наш», Артемія Веделя «Нехай сповняться уста наші», Миколи Зінов’єва «З нами Бог», Миколи Лисенка «Боже Великий, Єдиний», старовинний український кант 16 ст. "Через поле широкеє".

На концерті був також присутній намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт, який теж брав участь у записі диску.

Після завершення концерту зі словом вітання та подяки до усіх присутніх звернувся митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Урочистий захід завершився многоліттям та молитвою за Україну.

Збірка піснеспівів видана завдяки участі у відродженні та розвитку української хорової спадщини меценатів: Динилу Білаку, Олександру Мельнику та Мирославу Когуту. Придбати ліцензійний диск піснеспівів  можна у церковних крамницях Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Теги: