В УПЦ провели наукові читання до 80-річчя Голодомору-геноциду27 листопада 2013 року з благословення Предстоятеля УПЦ блаженнійшого митрополита Володимира в малому актовому залі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина було проведено наукові читання, приурочені 80-м роковинам Голодомору-геноциду , організованого радянським режимом в 1932 – 1933 рр., повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УУБА.

Подыя відбулася за організаційної участі науково-дослідного Інституту богослов'я, філософії та аналітики УУБА-КаУ і Міжнародної академії богословських наук.

Президент Міжнародної академії академії богословських наук, професор архімандрит Віктор (Бедь) під час виступу зупинився на жахливих наслідках Голодомору-геноциду українців 1932 – 1933 рр. Після оголошеної ректором хвили мовчання за всіма жертвами Голодомору-геноциду в Україні студенти відділення підготовки молодших спеціалістів економіко-правового коледжу Карпатського університету імені Августина Волошина презентували реквієм «Спокій вічний дай їм, Господи».


З тематичними доповідями до учасників наукового зібрання звернулися науковці згаданих вузів. Присутнім було запропоновано для перегляду документальний фільм «Голодомор. Великий злам».


Підсумовуючи наукові читання, архімандрит Віктор (Бедь) нагадав, що голодомором було замордовано біля десяти мільйонів невинних людських життів на етнічних територіях поселеннях українців (центральної, північної, східної, південної України та Кубані в Російській Федерації).

Теги: