Священики сповідають і опікають учасників ЄвромайдануСьогоднішній Євромайдан має яскраво виражену молитовну складову. Поряд з політиками і громадськими активістами в ньому беруть участь представники духовенства різних конфесій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на День

Сьогодні на Євромайдані функціонує польова каплиця, постійно чергують священики. Чимало храмів приймають мітингувальників — частують і забезпечують нічліг. Постійна присутність священиків і семінаристів на Євромайдані в Києві чи Львові піднімає дух і спрямовує майданівців до ненасильницьких дій, пише журналіст газети "День".

Учасники Євромайдану в непростих умовах шукають поради й розради. Найкращий спосіб — це сповідь, що лікує та збагачує душу. Зокрема, журналістам вдалося зробити фото, на якому священик Костянтин Пантелей, керівник Відділу УГКЦ з душпастирства в пенітенціарній системі України, сповідає мітингувальницю.

Після насильницького розгону мирних мітингувальників 30 листопада і віднайдення прихистку в Михайлівському Золотоверхому соборі для багатьох Церква як інституція постала в новому вимірі, зауважує  "День".

Теги: