Відвідувачка Києво-Печерської лаври скаржиться на незадовільне обслуговування у церковній крамниці27-річній Наталії Ющенко з міста Кривий Ріг на Дніпропетровщині продали у Києво-Печерській лаврі срібний браслет. Проте він виявився сталевим зі срібним напиленням, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gazeta.ua.

— До столиці приїхала на курси, — розповіла вона журналістам. — З подругами пішли у лавру. Там продавали срібні вироби. Продавець казала, що їх виготовляють монахи. За браслет віддала 250 гривень. Знайомі сумнівалися, що то срібло, але ж святі не можуть дурити.

За кілька тижнів прикраса почорніла. У ломбарді її перевірили. Сказали, що срібне напилення стерлося.

— Була в шоці. Я ж купила його не десь на базарі, а у святині, — говорить Наталія. — Тиждень тому придбала такий самий, тільки срібний. Віддала 150 гривень. Церква зробила мене розумнішою.

Кореспондент порталу "Релігія в Україні" зв’язався по телефону з церковною крамницею Києво-Печерської лаври. Там підтвердили, що у продажу дійсно є срібні жіночі браслети -- як з чистого срібла, так і з срібним напиленням. Можливо, під час продажу хтось -- продавець або покупниця -- помилився у виборі товару.

Фото pecherskajalavra.blogspot.com

Теги: