Глава УГКЦ висловив солідарність з тими, хто не боїться говорити правду в УкраїніГлава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав висловив свою солідарність з тими, хто не боїться сьогодні говорити правду в Україні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Від імені нашої Церкви хочу висловити велике занепокоєння з приводу насильства, яке поширюється на теренах України супроти журналістів і громадських активістів. Право знати і говорити правду є одним із фундаментальних прав свобідної людини», - сказав блаженніший Святослав, коментуючи останні події з побиттям відомої журналістки Тетяни Чорновол.

«Я хочу висловити свою солідарність з тими, хто не боїться сьогодні говорити правду в Україні. Каже Христос: "Пізнайте правду і правда визволить вас" ( Ів. 8, 32). Сподіваюся, що право говорити правду надалі залишиться правом вільних громадян України. Пам’ятаймо слова Господні: "Блаженні переслідувані за правду, бо таких є Царство Небесне" (Мт. 5, 10)», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

Теги: