Намісник Почаївської лаври готовий прийняти комісію депутатів для оглядин монастиря з метою припинення недоброзичливих чутокМитрополит Почаївський Володимир (Мороз), вікарій Київської Митрополії УПЦ, намісник Свято-Успенської Почаївської лаври звернувся до голови Тернопільської обласної ради В. П. Хомінця з готовністю в будь-який час прийняти комісію депутатів для оглядин приміщень монастиря з метою припинення недоброзичливих чуток щодо лаври, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт лаври.

"Останнім часом у ЗМІ з’являється інформація, яка не має жодної фактологічної підстави для існування і не може мати іншої мети для розповсюдження, як тільки розпалювання ворожнечі та спонукання до екстремізму по відношенню до Почаївської Лаври", -- йдеться у зверненні митрополита, який наводить приклади дезінформації: «у Почаївській Лаврі переховуються тітушки», «на територію Лаври пропускають виключно по паспортам», «у Почаївській Лаврі зберігається зброя», «з Лаври вивозять святині» і т. п.

"Цю всю інформацію подає у ЗМІ заборонений у священнослужінні архієпископом Тернопільським і Бучацьким Іовом (УПЦ КП) за деструктивні дій та лжесвідчення пан Анатолій Зінкевич, -- заявляє митрополит Володимир. -- Такі нісенітниці, як він сіє у серцях і думках наших співвітчизників – це великий злочин, який може призвести до кровопролиття. Таку неправду і лож може нав’язувати людям тільки той, хто втратив елементарну людську гідність та совість".

Як намісник лаври митрополит Почаївський Володимир неодноразово відповідав тележурналістам, що нічого подібного у монастирі не відбувається і заявляє голові Тернопільської обласної ради про готовність "в будь-який час прийняти сформовану Вами комісію, яка зможе оглянути лаврські приміщення і переконатися у тому, що на братію Почаївської Лаври наводять наклепи".

Фото amvon.info

Теги: