В Криму перешкоджають діяльності УПЦ КПУкраїнська громада Криму та Севастополя висловлює занепокоєння з приводу протидій функціонування культових споруд Кримської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Про це заявив архієпископ Сімферопольський та Кримський УПЦ КП Климент, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

За словами архієпископа Климента, в Севастополі призупинено функціонування церкви Священномученика Климента Римського, що діяла на території Навчального загону ВМС України. Усі намагання архієпископа Климента зустрітися з представниками діючої влади Севастополя виявилися марними.

Крім того, за словами ієрарха УПЦ КП, в селищі Перевальному Кримська єпархія Київського Патріархату "останнім часом відчуває психологічний тиск з боку представників Московського патріархату, а нещодавно, на Вербну неділю, молодики в камуфляжі намагалися спровокувати конфлікт". У зв'язку з цим архієпископ Сімферопольський та Кримський Климент має намір звернутися до Президента Російської Федерації з метою забезпечення вільного здійснення культових обрядів етнічними українцями Криму.

В УПЦ КП зазначають, що в березні поточного року радник Кабінету міністрів АР Крим з питань оборони та безпеки полковник І.І. Стрєлков підписав документ, згідно з яким всім органам державної влади Криму приписано рішуче протидіяти спробам заволодіти майном та перешкоджанню діяльності церков УПЦ КП в Криму. Цей лист, за словами І. Стрєлкова, був погоджений з Патріархом Кирилом.

Фото narod.ru

Теги: