Одеський міський голова нагородив духовенство УПЦ КП з нагоди 70-річчя визволення Одеси від фашистівНа запрошення голови асоціації генералів-ветеранів м. Одеси генерал-лейтенанта Вячеслава Добровольського, єпископ Одеський і Балтський Марк, ієрарх УПЦ Київського Патріархату, був присутній на урочистому засіданні Науково-військового товариства яке відбулося у Одеському Будинку офіцерів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Єпископ Марк привітав присутніх ветеранів з наступаючою 69-ю річницею Великої Перемоги та з благословення Патріарха Філарета нагородив генерал-лейтенанта авіації Олексія Бірюкова та генерал-майора артилерії Віктора Затонського грамотами.

Серед почесних гостей цього заходу були виконуючий обов'язки Одеського міського голови Олег Бриндак, голова одеської регіональної асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів Роман Шварцман, почесний громадянин Одеси генерал-лейтенант Лев Горелов, а також багато іншіх відомих одеситів та представників ветеранських, громадських та молодіжних організацій.

Розпорядженням Одеського міського голови керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк та секретар єпархії архімандрит Микита були нагороджені пам'ятним знаком "70 років визволення Одеси від фашистських загарбників".

Теги: