Глави євангельських Церков України закликають взяти участь у виборах ПрезидентаГлави євангельських протестантських Церков України з нагоди виборів Президента України оприлюднили звернення, в якому закликають громадян взяти участь у голосуванні, щоб відновити "повноту державної влади" для інтеграції країни і протидії агресії з боку сусідньої держави, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ІРС.

Глави євангельських протестантських Церков наголошують, що Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, "коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають курс подальшого розвитку нашої країни на десятки років".

У зверненніі зазначається: "Після трагічних подій Майдану, вторгнення російських військ на українську землю та подальшої незаконної анексії Криму, провокацій та штучної ескалації насильства на Сході та Півдні України надзвичайно важливим є формування українським суспільством повноти державної влади для ефективної протидії цим загрозам заради єдності, цілісності, незалежності та суверенітету України".

Тому церковні лідери закликають усіх громадян України піти на вибори 25 травня 2014 року та проголосувати. "Нехай ваш вибір буде свідомим, обдуманим і відповідальним перед інтересами усього українського суспільства. У нинішніх умовах байдужість і відмова від участі у виборах містять серйозну загрозу для миру та стабільності нашої держави", -- йдеться у зверненні.

Глави євангельських Церков також застерігають "кожного відкинути будь-яку спокусу продати свій голос, фальшувати результати виборів чи бути співучасником порушень виборчого законодавства", бо "лише чесні, прозорі, демократичні вибори є запорукою народовладдя та запобіжником від політичної корупції та узурпації влади".

Автори звернення кличуть проголосувати за кандидата в Президенти, "який на Ваш погляд зможе захистити національні інтереси України, забезпечити духовний і економічний поступ, побороти корупцію та утвердити моральні цінності в нашій державі".

Звернення підписали члени Ради Євангельських Протестантських Церков України на засіданні у Києві 14.05.2014 року:

    Анатолій Гаврилюк, президент Центру незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія);
    Михайло Паночко, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України;
    Василь Райчинець, старший пресвітер Союзу вільних церков християн євангельської віри України;
    Сергій Дебелинський, заступник голови Братства Незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України;
    Леонід Падун, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви;
    В’ячеслав Нестерук, голова Всеукраїнського Союзу церков євангельських християн-баптистів;
    Сергій Дацко, голова правління Асоціації місіонерських церков євангельських християн України;
    Ігор Рудзік, секретар Української Лютеранської Церкви;
    Анатолій Калюжний, єпископ Собору незалежних євангельських церков України.

Теги: