Архімандрит УПЦ відслужив літію за Симоном Петлюрою та провідником ОУН Євгеном КоновальцемРектор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина архімандрит Віктор (Бедь) відслужив заупокійні літії за відомими українськими політичними і державними діячами -- Симоном Петлюрою і Євгеном Коновальцем, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УУБА.

25 травня архімандрит Віктор служив поминальне богослужіння за главою Української Народної Республіки Симоном Петлюрою (10 (22) травня 1879 – 25 травня 1926). Подія відбулася у день 88-х роковин з дня його смерті -- убивства агентами СРСР в Парижі (Франція).

Напередодні, 23 травня, архімандрит Віктор у співслужінні академічного духовенства відслужив заупокійну літію за полковником Армії Української Народної Республіки, командантом Української військової організації, головою Проводу українських націоналістів (з 1927), першим головою Організації українських націоналістів Євгеном Коновальцем (14.06.1891 – 23.05.1938). Подія відбулася у день 76-х роковин з дня його смерті, який загинув 23 травня 1938 року від рук агентів спецслужб СРСР в Роттердамі (Нідерланди).

У молитві до Бога архімандрит Віктор просив прощення всіх земних гріхопадь, допущенних цими діячами з власної волі чи під примусом, дарування їхнім душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Фото Facebook

Теги: