В Одесі видали новий номер академічного журналу євангельських християн «Богословские размышления»Вийшов третій номер академічного журналу євангельських християн «Богословские размышления», який видала Одеська богословська семінарія, повідомляє "Релігія в Україні".

Номер №3 за 2014 рік був присвячений сучасній еклезіології. В статтях викладачів семінарії йдеться про сучасне осмислення біблійний та богословських аспектів вчення про церкву. Підіймаються питання розуміння сутності церкви, її місії, проводиться аналіз проблем, з якими зіштовхується сучасна євангельська спільнота, розглядаються богословські традиції, які стоять за конфесіями, функції та авторитет служителів.

«Богословские размышления» - сучасний академічний журнал євангельських християн, який виходить під егідою Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації (ЕААА). За останні три роки були підготовлені три спеціальні журнали в яких були представлені статті працівників трьох протестантських духовних закладів України.


Перший (2012 рік) номер журналу був написаний викладачами Української Євангельської Теологічної Семінарії, присвячений темі «Церква та місія». Другий спецвипуск (2013), який був підготовлений Донецьким Християнським Університетом, охоплює такі теми, як Біблія, Богослов’я, Церква.

Нагадаємо, що в 2011 році в журналі були надруковані праці викладачів Санкт-Пітербургського Християнського Університету. Номер був присвячений служінню в церкві. Три українські випуски журналу окреслюють питання, якими задаються викладачі трьох протестантських учбових закладів в Україні. Як можна побачити, що на першому місця стоять питання еклезіологічного характеру.

Теги: