На Житомирщині відбудеться з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської УкраїниЗ 9 по 16 липня тисячі юнаків та дівчат з усіх куточків України та зарубіжжя зберуться в молодіжному таборі «Юність», що на Житомирщині поблизу міста Малина на з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на організаторів події.

Девізом заходу обрано євангельський текст «Один Господь, одна віра, одне хрещення». На церемонію урочистого відкриття, що відбудеться 9 липня, запрошено вище керівництво держави, голів молодіжних cтруктур інших християнських конфесій, представників Міністерства культури України та Міністерства сім’ї і молоді, Житомирської обласної та Малинської районної державних адміністрацій, представників партнерських громадських організацій.


У програмі з’їзду заплановані богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, тренінги, а також мистецькі, музичні і спортивні заходи. У рамках заходу відбуватимуться  презентації соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві, та досвід яких можна поширити на всю Україну. Цього року велика увага буде надана присутності та служінню Церкви в Інтернеті.  

«Кожного дня молодь відвідуватимуть досвідчені служителі, так би мовити, ветерани віри з різних областей України, щоб поділитись досвідом переможного життя з Богом в різних умовах та у різні часи, які довелося перенести для Церкви. Крім того, ми робимо акцент на той потенціал, який закладений у молодому поколінні, аби наші юнаки та дівчата були кращими синами та доньками, кращими християнами та кращими громадянами України на славу Богові», - сказав голова оргкомітету пастор Богдан Левицький.

Фото 20minut.ua

Теги: